Hakkımızda

 

Çamlıca Koleji, 2018 yılında yaklaşık 20 dönüm alan üzerine kurulmuş olup Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere her kademede eğitim veren bir kampüs okuldur. Yılların eğitim-öğretim tecrübesini, bölgedeki eksik ve yanlışları tespit ederek eğitime yepyeni bir yüz kazandırmayı hedeflemektedir.

Nitekim Çamlıca Koleji Şanlıurfa’ya birçok “ilk” kazandırmıştır.

Bunlardan biri olan

TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip Şanlıurfa’daki ilk ve tek okuldur.

Açık ve yeşil alanı en çok olan okullar arasında yer alan Çamlıca Koleji, yeşil kampüs olma özelliği taşırken bir çok sosyal ve sportif etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır.

Akademik başarı konusunda hedeflerine ulaşarak öğrencilerin ilerleme kaydetmesi için bir çok çalışmayı uygulamakta ve yakından takip etmektedir.

Bir ARGE Projesi olan Çamlıca Tv ile öğrencilerin sosyal medya içeriklerini tüketen değil üreten bireyler olması için faydalı içerikler üretmelerine destek olarak üretken, özgüvenli ve sistemli olmalarına imkan sağlamaktadır.

Kolejimiz, Şanlıurfa’da eğitim-öğretimin yanı sıra; bilim, sanat, kültür faaliyetlerinde de öncü olmayı hedeflemektedir.

Açık hava sineması, bahar şenliği, şiir gecesi gibi faaliyetlerle 7den 70 e tüm Şanlıurfa’yı eğitimle, kültürle ve eğlenceyle buluşturmaktadır.

21.yy becerilerine sahip, vizyoner, başarılı ve mutlu bireyler yetiştirmek için bir araya gelen kadromuz eğitime yön veren bir okul olmak için azimle çalışmaktadır.


WhatsApp
Hemen Ara