Çamlıca koleji, her çocuğun özel ve farklı olduğu gerçeğine uygun şekilde anaokulu sınıflarını, farklı ilgi alanlarına sahip öğrencilerimizin keyifle, eğlenirken öğrenebileceği şekilde düzenlemiştir. Bu kapsamda sınıfımızda farklı etkinlik köşeleri mevcuttur. Sınıftaki raflar, materyaller ve araç gereçler çocukların ulaşabilecekleri yerlerdedir. Etkin bir öğrenme ortamı sağlayan sınıf düzeni, çocuklara sürekli seçimler yapma ve kararlar alma fırsatları verir.

Çocuklarımızı okula hazırlarken sosyal becerilerinin ve sorumluluk duygusunun da gelişmesi için grup oyunları ile gün boyu etkili iletişim becerileri de desteklenmektedir.

Tam zamanlı hemşiremiz, rutin sağlık kontrollerinin yanı sıra, kronik hastalığı olan çocuklarımızın ilaç saatlerini takip edip Çamlıca koleji K12 sistemine girişini yaparak sağlık izlemini kayıt altına alıp veliyi bilgilendirmektedir.

Branş derslerini branş öğretmenlerimizden alan öğrencilerimiz, anaokulundan itibaren İngilizce, Speaking, Müzik, Görsel sanatlar, Beden Eğitimi, Tasarım, Değerler Eğitimi gibi dersler için okulun atölyelerini ve sahalarını da kullanmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Hoş Geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?