Çamlıca koleji'nde,  9. Sınıftan itibaren, üniversiteye hazırlık eğitimi verilir. Hem akademik hem de sosyal hayata hazırlanan lise öğrencileri, çok yönlü eğitim modeliyle bir okuldan fazlasıyla eğitim hayatlarına devam ederler.

Akademik başarı için veli-öğretmen- öğrenci iş birliği önemsenir ve danışman öğretmen sistemi ile güçlü bir iletişim sağlanır.

Çamlıca.net otomasyon sistemi K12 ile, öğrenciler ve veliler ödev, mesaj, duyuru, devamsızlık, sınav sonuçları, revir sağlık işlemleri gibi bir çok konuda zamanında bilgi sahibi olurlar. Yıllık sınav takvimi doğrultusunda uygulanan deneme sınavları analiz edilerek öğrencinin başarısındaki her hareket ilgili branş öğretmenleri ve rehberlik servisi tarafından değerlendirilerek öğrenciyle görüşme sağlanmakta ve veli bilgilendirilmektedir.

 Deneyimli ve profesyonel kadro, bireyselleştirilmiş öğrenme planı, zengin yayın ve soru bankası, çok çeşitli materyal desteği ve düzenli etütler ile öğrencilerimiz sınava en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Kolejimiz, yeni meslekler ve yeni alanların artışını da dikkate alarak öğrencilerin meslek gruplarına dair sorularını Çamlıca TV projesi kapsamında yayınlanan “İş Yerinden” programıyla, muhataplarıyla buluşturup tecrübeli velilerimizden cevap bulma imkanı sunmaktadır.

Geleceğin meslekleri ve iş hayatı için vazgeçilmez olan 21.yy becerilerinden eleştirel, işbirlikçi, özenli, yaratıcı düşünme becerilerini geliştirecek eğitimleri de alan öğrencilerimizin, Şanlıurfa’nın en büyük bahçesine sahip okullardan biri olan kolejimizde basketbol, voleybol, futbol, masa tenisi, kort tenisi, binicilik, okçuluk, kamp vb. Sosyal ve sportif faaliyetlerle de gelişimleri desteklenmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Hoş Geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?